İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Bir yerden bir yere taşınıyorsunuz ve yeni eviniz eski evinizden küçük ya da ofisinizin arşivinde yer kalmadı. Sizin için manevi değeri olan fakat yeterli alanınız olmadığı için ne yapacağınızı bilmediğiniz eşyalar mı var? Bütün bu sorunların çok hızlı ve pratik bir çözümü var. Eşya Depolama hizmeti almak. Eşya depolama hizmeti için özel olarak hizmet veren kurumlar var olsa da hemen her nakliyat firması aynı zamanda eşya depolama hizmeti de vermektedir. Eşya depolama hizmeti nedir? Elinizde fazladan bulunan fakat satmak istemediğiniz eşyalarınızı sizin için güvenli ve hijyenik depolarda muhafaza ediyorlar. Siz tekrar kullanmak isteyene kadar eşyalarınız orada sizi bekliyor olacak.


Eşya Depolama Süreci Nasıl İlerler?

Öncelikle eşya depolama hizmeti veren bir firma ile anlaşmalısınız bir firma tavsiyesi olarak Doğanay Nakliyat’ı sizlere önerebilirim. Tecrübeli personeli ve alanında uzman kadrosuyla gayet iyi iş çıkarıyorlar. Bir firma ile anlaştınız depolamak istediğiniz eşyaları firma yetkilileri gelip alacaklar ve firmanın deposuna götürecekler. Eşyalarınız firmanın deposunda yeniliğini koruyarak siz tekrar kullanmak isteyene kadar sizi bekliyor olacak.


Eşya Depolama Boyutları

Eğer eşya depolama hizmeti alacaksanız eşyalarınızın sayısı ve boyutu çok önemlidir. Çünkü eşyalarınızın sayısına ve boyutuna göre firma size bir fiyat vermektedir. Eşyalarınızın boyutu büyükse size metre kare bazında büyük bir depo gerekecektir. Ya da tam tersi eşyalarınızın boyutu küçüktür ve firmanın elinde ki en küçük depoya yerleştirilir. Eşyalarınızın boyutu, depolanacağı deponun boyutuyla doğru orantılıdır. Eşya Deposunun boyutu ne kadar büyük olursa fiyatta o kadar fazla olacaktır. Bu konuda tatsızlıklar ve aksilikler yaşamamak adına firma yetkilileri ile fiyat konusunu mutlaka netleştirmelisiniz. Eşyalarınızın ölçümü nizami şekilde yapılmalı ve boyutları belirlendikten sonra size sabit bir fiyat verilmelidir. Kesinlikle fiyat konusunu netleştirdikten sonra eşyalarınızı firma personeline teslim ediniz.


Eşya Depolama Fiyatları

Taşıma durumunda olan evlerinizi veya ofislerinizi Eşya Depolama Fiyatları hizmetinde fiyatı etkileyen birçok unsur bulunmakta. Eşya depolama fiyatlarını etkileyen unsurların başında eşyalarınızın sayısı ve boyutu bu unsurları başında geliyor. Çünkü eşya sayısına ve boyutuna göre bir depo büyüklüğü belirlenip fiyata etki eden etmenler unsurlar içine ekleniyor. Fiyat konusunu etkileyen bir diğer unsur eşyalarınızın ne kadar süre boyunca firmanın deposunda kalacağıdır. Kısa vadeli kalmalar daha ucuz olacak gibi gelse de firmalar taşıma ve işçilik maliyetini de fiyatlara yansıttığı için daha pahalı olacaktır. Bu açıdan sözleşme süresini uzun tutmak daha ekonomik bir tercih olacaktır. Fiyat konusunda net bir fiyata ulaşabilmek için firmaların ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolama hizmeti alırken mağdur olmamak adın fiyat konusunu tamamen netleştirmelisiniz. Eşyalarınızın ne kadar kalacağını ve boyutlarını belirleyip eşyalarınızı koyacağınız deponun büyüklüğünü ve aylık fiyatını öğrendikten sonra eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.


Eşya Depolama Güvenli Mi?

Eşya depolama hizmeti alan ya da almayı düşünen insanların aklında acaba eşya depolama güvenli mi? Sorusu gelmektedir bu açıdan bakıldığında güvenli bir eşya depolama firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. Yoksa eşyalarınız çalınabilir veya kaybolabilir. Eşya depolama firması seçemeyen ya da güvenemeyen insanlara bir firma tavsiyesi olarak Doğanay Nakliyatı öneriyorum. Doğanay Nakliyat alanında uzman kadrosuyla ve güvenilir depolarıyla sizlere eşya depolama hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. İyi bir eşya depolama hizmeti veren firma sorularınıza kesin ve net cevaplar vermelidir. Eşyalarınızın depolanacağı depoları görmek isteyebilirsiniz firma size bu konuda anlayış göstermelidir. Güvenilir olan ve güvenliğe önem veren hemen her firma da depoların olduğu lokasyon ve depoların içi yedi gün yirmi dört saat kamera ile izlenmektedir. Eşyalarınızı istediğiniz zaman görmeye gidebilirsiniz. Eşyalarınızın çürümemesi ya da küflenmemesi için düzenli aralıklarla depolar havalandırılmalıdır. Alanında uzman firmalar bu etmene çok dikkat ederler. Bunun dışında güvenilir firmalara eşyalarınızı teslim ettiğiniz de endişelenecek bir durum yoktur. Çünkü firmalar depolarını sürekli kamera kaydı ile takip ederler ve eşyalarınız her türlü tehlikeye karşı güvendedir.


Eşya Depolama Doğanay Nakliyat

Eşya Depolama Doğanay Nakliyat firması yıllarca nakliyat sektöründe emek vermekte olan bir firmadır. Sadece nakliye hizmeti vermeyen firma eşya depolama konusunda da gayet başarılı ve iyi bir hizmet sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile gücünü yılların verdiği tecrübeden alan Doğanay nakliyat eşya depolama sektöründe de öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Doğanay Nakliyat firmasına doganaynakliyat.com/esya-depolama.html adresinden ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı gözünüz kapalı bir şekilde teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızın durumunu görmek istediğiniz her an kiraladığınız depoyu ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

-->