Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat nedir sorusu sorulduğunda zihnimizde canlanması gereken ilk sorulardan biri nakliyatın ne anlama geldiği ve sektörün nasıl işlediğidir. Nakliyat insanların ev ya da iş yerlerinde kullandıkları eşyaların farklı bir yere taşınması durumunda ihtiyaç duyulan taşımacılık çeşididir. Nakliye işleri birden fazla seçenek ile yapılabilmektedir. Nakliyat firmaları yalnızca ev eşyalarında değil aynı zamanda ofis eşyalarını aktarma konusunda da hizmet vermektedirler.


Beykoz Ofis Taşıma

Tuzla ofis taşıma şirketimiz, bu konuda bulabileceğiniz en prestijli taşımacılık şirketlerinden biridir. Kullanmayacağınız eşyalar veya herhangi bir malzemeyi elinizden çıkartmaya gerek yoktur. Nakliye firmaları; sadece eşya taşıma konusunda değil, eşyaları depolama ve muhafaza etme konusunda da insanlara hizmet vermektedir. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamanızda faydası vardır. Evinize veya ofisinize sığmayan ya da artık kullanmak istemediğiniz eşyaları elden çıkartmak istemiyorsanız depolama seçeneği ile onları güven altında saklayabilirsiniz. Şirketimiz, size bu hizmeti de güvenli bir şekilde sunmaktadır. Sektör içerisindeki bazı nakliye firmaları genel merkezlerinin bulunduğu yerler haricinde hizmet vermezken bazı nakliye firmaları şehirler arası ve hatta kıtalar arası da hizmet sunmaktadır.


Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama, kullanım dışı olan eşyalarınızın saklanması imkanını sağlar. Boyutlara göre 250-550 lira olarak değişmektedir. Ayrıca oda sayısına bağlı olarak tek seferlik nakliye ücretleri mevcuttur. Bu ücretler de 600-1300 lira olarak değişmektedir.Tuzla şehirlerarası nakliyat

Tuzla şehirlerarası nakliyat ile kolaylıkla bir şehirden farklı bir şehre aktarabilirsiniz. Nakliye firmalarıyla iletişim kuran insanlardan birçoğu bu sistemin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Eşyalarının zarar görmeyeceği konusunda emin olmak isteyen karşı taraf bu işlemin nasıl yapıldığı sorusunu; Tuzla evden eve nakliyat eşya paketleme yapılır, eşya paketleme, nakliye paketleme olarak arama motorunda arayarak merakını gidermek istemektedir. Açılım esnasında eşyaların daha kolay ve rahat bulunması, yerleştirilmesi adına planlı bir paketleme yapılması gerekmektedir.
Bu şekilde bir düzen aynı zamanda size zaman da kazandıracaktır. Eşyaları aynı kategoriler halinde ayırıp daha sonrasında düzenli bir şekilde paketleyerek kolilemek gerekir. Örnek verecek olursak cam eşyaların çizilmemesi ve kırılmaması adına genelde gazete kâğıtlarıyla içe içe gelmeyecek şekilde kolileyerek kaldırmak mantıklı olacaktır. Kıyafetlerinizi mevsimlere bağlı olarak ayırmanız ve düzenli olarak katlayarak kutuya yerleştirmeniz, taşımadan sonra yerleşim esnasında size fayda sağlayacak diğer faktörlerden birisidir.
Elbette bu paketleme yalnızca küçük eşyalar ve kıyafetler için geçerli değil aynı zamanda mobilyalar ve beyaz eşyalar için de geçerlidir. Paketlenmemesi halinde çizikler oluşabilir bu da kötü bir görünüme sebebiyet verebilir. Bunu önlemek adına mobilyanızı azami üç kere çevreleyecek şekilde naylona sarmanız güvenliğini sağlamak için yeterli olacaktır. Plastik ve yumuşak poşetler kullanmanız da beyaz eşyaların muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Elektronik aletlerinizi kutularken bunu belirtmeye veya kutunun üzerine yazmaya özen göstermeniz gerekebilir. Aksi takdirde eşyalar düşebilir, kırılabilir, deforme olabilir veya bozulabilir. Bu gibi durumların yaşanmasından kaçınmak adına belirtmenizde fayda vardır. Akılda kalması amacıyla numaralandırmak gerekirse;1- Taşıma sırasında kırılma riski yüksek olduğundan büyük koliler yerine orta boy ya da küçük boy kolilerin tercih edilmesi taşıma güvencesi için yeterli olacaktır.
2- Nakliyesini yapacağınız herhangi bir kırılgan eşyanız varsa; bu tip eşyalar gazetelere veya kâğıtlara sarılarak kutuların içinde aralarda ek kâğıtlar olacak şekilde yerleştirilir.
Alınabilecek bu basit önlemle kırılma durumları tamamen engellenemese bile büyük oranda azaltılır.
3- Cam, elektronik eşya, süs eşyaları vb. kırılma ihtimali olan eşyalar kolinin içerisine yerleştirilirken kolinin tabanının sağlam ve içine koyulacak eşyanın yükünü taşıyabileceğinden emin olmak gerekmektedir.
4- Farklı kategorilere ayırdığınız tüm eşyalarınızı içine koyacağınız kolinin sağlamlığından emin olup içine yerleştirdikten sonra yerleşim esnasında kolaylık sağlayabilmesi açısından kutunun üzerine anlaşılabilir bir yazı ya da bir ibare eklemeyi unutmayın.
5- Kolileme yaparken kırılma ihtimali olan eşyalar ve ağır eşyaları kolilere doldurmayın. Ve taşıma sırasında kolaylık olması için kolilerin ağır olmamasına dikkat edin. Aksi bir durumda koli yırtılıp deforme olabileceği gibi eşyalarınız da zarar görebilir.
6- Koli içine gereğinden fazla eşya koymanız halinde taşıma esnasında ürünlerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmalısınız.
7- Yer tasarrufu adına kolileme esnasında tencere veya büyük kaplarınızın içine de eşyalar koyabilirsiniz.

Genel itibariyle bakıldığında nakliyatlar bina içinden yapılmaktadır ancak asansörlü taşıma imkânları da vardır. Tuzla eşya paketleme bünyemize hizmeti nakliye için vermiş olduğunuz eşyaları taşıma ve yerleştirme esnasında güvenli olmalarını sağlamak adına korumalı bir şekilde muhafaza ettiğimiz bir hizmettir. Taşınacak eşyaların paketlenmesi dış etkenlere karşı önlenmesi müşteri memnuniyetini arttıran faktörlerdendir. Mobilyaların veya eşyaların türüne göre farklı şekilde paketleme hizmeti sunulmaktadır. Mobilyalarınızın veya eşyalarınızın taşıma esnasında hiçbir şekilde zarar gelmemesi adına bütün tedbirler alınarak paketleme işlemi yapılmaktadır. Tuzla asansörlü taşıma nedir diye kısaca açıklayacak olursak; eşyaların direkt olarak bina dışından taşınılacak daireye aktarılması durumudur. Normal nakliyenin aksine bina içinden değil bina dışından bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Bu seçenek eşyalarınızın taşınırken deforme olma riskini ortadan kaldıracaktır. Uygun bir pencere ya da balkon yardımıyla eşyalar direkt olarak aktarmak istediğiniz eve yerleştirilmektedir. Bu sayede çok yüksek katlarda oturan insanların evlerini veya ofislerini taşımak daha kolay hale gelmiştir. Aynı zamanda bina içi taşımada çok fazla insan gücüne ihtiyaç duyulurken asansörlü taşımalarda bu daha az seviyelerde seyreder.

Yorum Yapın

-->